Remedium

lay_trener

Trener Personalny

 

Trening personalny to spotkanie sam na sam z instruktorem. Przewaga spotkań indywidualnych nad grupowymi polega przede wszystkim na tym, że cała praca jest idealnie dopasowana do potrzeb,wymagań i możliwości klienta.
Wspólne zaangażowanie instruktora i osoby ćwiczącej daje szybkie rezultaty.

Trening personalny pilates rozpoczyna wnikliwa analiza stylu życia, zdrowia i wad postawy klienta. Pierwsze spotkanie jest najważniejszym elementem wspólnej pracy, bo tylko dzięki dokładnemu wywiadowi instruktor może odpowiednio zaplanować plan treningowy wykorzystując modyfikacje klasycznych ćwiczeń pilates, stretchingu, jogi oraz ćwiczeń oddechowych.
Dla jeszcze dokładniejszego zaadaptowania techniki do indywidualnych potrzeb klienta podczas treningu wskazane jest użycie sprzętu w postaci piłek body ball,ovoball, foam rollerów, dysków stabilizujących czy tubbingów.

Praca indywidualna pozwala na szybkie osiąganie założonych wcześniej celów, bez względu na to czy są to poprawa ogólnego wyglądu i postawy ciała, jego elastyczności i siły czy nauka relaksacji w celu zminimalizowania wpływu stresu.

 

CENNIK TRENINGÓW PERSONALNYCH

1 OSOBA                                                                        2-3 OSOBY

1 ZAJĘCIA 100 ZŁ   1 ZAJĘCIA 150 ZŁ
5 ZAJĘĆ 400 ZŁ    5 ZAJĘĆ 650 ZŁ
10 ZAJĘĆ 700 ZŁ  10 ZAJĘĆ 1100 ZŁ